TS
Soru Sahibi
3 Eylül 2021 17:38

rica etsem yardım eder misiniz?

merhaba yaygın anksiyete panik bozukluk durumumla yoğun olunca doktora gittim ve bana dideral çeyrek x2 paxera 20mg aripa 5 mg verildi ancak. Herşeyi dert eden ben ilaçlara başlarkende kaygıyla baktığım için önce diderale başladım etkisi çok hoşuma gitti gerçekten bu zamana kadar almadığım için pişmanım. Fakat aşırı derecede nefes darlığı ve göğüs ağrısı yapıyor günde 1 defa çeyrek almama rağmen. Yok arkadaş takmayım diyorum olmuyor. Belkide biraz narinimdir bilmiyorum ama çok zorluyor.Ne yapmalıyım ilacı kesmeli miyim yoksa bu etkiler alışma süreci midir?bir müddet sonra normale döner mi 1 haftadır hergün çeyrek alıyorum cevaplarsanız sevinirim saygılar

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

Dideral tb kaygı bozukluğunun bedensel belirtilerine çok iyi gelir. Bu anlattığınız durum farklı. O nedenle hekiminin gitmeniz gerekir.

24 Eylül 2021 12:32
Uzm. Dr. Sıtkı KARACA
Uzm. Dr. Sıtkı KARACA Psikiyatri

Yazar toplam 185 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Sosyal medyada takılmak Uzm. Dr. Sıtkı KARACA
Dispraksi? Uzm. Dr. Sıtkı KARACA
Psikolojik Uzm. Dr. Sıtkı KARACA
Secita kullanımı Uzm. Dr. Sıtkı KARACA
Sosyal Medya Travması Uzm. Dr. Sıtkı KARACA
Psikiyatri İle İlgili Diğer Uzmanlar
Uzm. Dr. Emel Özen Psikiyatri
Facebook Twitter Instagram Youtube