CB
Soru Sahibi
24 Mayıs 2013 20:33

Retina Yırtılması

Akın Bey merhaba; Ben Bursa'dan Büşra yaklaşık 8 sene önce kist ameliyatı oldum sizin hastanızdım ve şuan annemde retina yırtılması olduğunu öğrendik. Buradaki doktorlar lazer olmasını söyledi fakat tek güvenebileceğimiz siz varsınız. Size de danışmak istedik. Şimdiden teşekkür ederiz. İyi akşamlar...

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Akın Banaz
Göz Hastalıkları

Büşra hanım geçmiş olsun, retina yırtılması önemli bir teşhistir, güvenebileceğiniz bir kurumda tedavinizi yaptırmanızı öneririm. saygılarımla

28 Mayıs 2013 13:39