BS
Soru Sahibi
28 Mart 2013 02:07

göz kapağımdaki sarı leke

merhabalar akın bey.yaklaşık 3 senedir gözkapağımda sarı leke var.Ksantelazma denildi.aldırmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.iz kalırmı.tekrarlarmı.lazermi yoksalokal anestezimi oluyor.bilgilendirirseniz.sevinirim.işlem uzun sürüyormu.teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Akın Banaz
Göz Hastalıkları

serpil hanım geçmiş olsun, Ksentelazmaların alınması kısa süreli müdahalelerdir ve hastanede yatmayı-gözün kapalı kalmasını gerektirmezler. Nüksetmeleri yaygınlıkları ve yapılarıyla da bağlantılıdır. Sizi gördükten sonra çok daha ayrıntılı bilgi ermek mümkün olur. saygılarımla Dr. Akın Banaz

11 Nisan 2013 09:56