GR
Soru Sahibi
19 Haziran 2018 15:45

rektum prolapsus

rektum prolapsus ameliyatsız tedavi edilir mi, ameliyatı cok tehlikelimidir, oglumda var,korkuyoruz,oglumunda psikoloji biraz bozuldu,size daha once hastanenin sitesinden yazmıştım simdi ise bu uygulamayı indirdim, mecbur kalirsam ameliyat yaptıracağım,oglum üniversite sinavina girdikten sonra istanbula geleceğiz insallah.. cevap yazarsanız bir babayı mutlu edersiniz, saygılar sunarım... Recep Genç _Zonguldak /merkez

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sadık Yıldırım
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

İlaçla prolapsus tedavisi yok ne yazık ki. Ameliyat prolapsus derecesine göre farklılık göstermektedir. Geçmiş olsun Prof.Dr.Sadık Yıldırım

27 Temmuz 2018 09:03