DA
Soru Sahibi
26 Eylül 2018 19:17

Reglin ilk günü siddetli ağrı

Hocam iyi akşamlar 22 yaşındayım daha öncede size bu mayis ayında hormon sonuçlarimi sormustum cevaplamistiniz sagolun şimdiki sorumsa ben regl oldugumun ilk günü siddetli derecede karnim agriyo gerci karnım mi karin altinda bir yer mi onuda anlayamiyorum bugun okulda cok sor durdum bide sabah 11 den basliyo taa aksam 5 te gecti neden böyle oluyo acaba daha öncede ultrason cekilmistim pkos teshisi koydular ama yani pkosu olanlarin zaten adeti gelmiyor ki hocam bu arada ebelik ogrencisiyim? nasil gecirebilirim hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murat Erdemir
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

bu yaşadıklarınız normal kanama sırasında rahim kasılıyor

27 Eylül 2018 15:56