KE
Soru Sahibi
28 Mayıs 2019 12:23

Regl süresi

Merhabalar, uzun süredir kafama takılan bi soru sormam lazım adet zamanlarım genelde düzenlidir 2 gün bazen öne veya aya göre geri gider ama düzensiz değil benim sıkıntım adet kanımın az olması yani 2 gün toplamda yani 3. Gün ya hafif bi leke olur ya hiç olmaz 40 yaşıma girdim evli değilim nişanlıyım,ailede genelde menepoza çok geç girerler bizde,kansızlıktanmı böyle ama önceleride hep böyleydi çok az kanamam olurdu 2 gün yani hep böyleydi internette falan 2 gün normal sayılır diye okumuştum hiç doktora gitmedim normal midir ,yani bi sorun yaşarmıyım ilerde

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Şerife Dikayak
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Daha önceden de az kanamanız olduğu için sorun değil ama yaşınız 40 , bir infertilite uzmanı ile mutlaka iletişime geçip , fikir alın .

28 Mayıs 2019 14:02
KE
Soru Sahibi

Çok tşk ederim’infertilite uzmanı bulamasamda bi kadın hastalıkları Doğum uzmanı olur heralde değilmi ,bulup fikir alıcam tekrar dan tşk ederim

29 Mayıs 2019 00:36
Op. Dr. Şerife Dikayak
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Bol şans

31 Mayıs 2019 09:06