SB
Soru Sahibi
25 Kasım 2020 22:31

Regl olamama

Geçen ay ilişkiye girdiğimde bakire olmadığım halde fazla kanamam oldu ve birkaç saat sonra çok büyük ağrı duydum.Doktora gittiğimde yumurtalığımda kist olduğunu ve onun patladığını ama kendiliğinden geçeceğini söyledi. Birkaç hafta sonra regl oldum ama bu ay tarlusal kullanmama rağmen olmadım ilacım daha yeni bitti. Bunun sebebi nedir neden olamıyorum?

1 cevap
Cevaplar (1)
Yrd. Doç. Dr. Melih Bestel
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tarlusal kullanımı sonrası etkisini görmek için 1 hafta beklenebilir.

26 Kasım 2020 09:44