OM
Soru Sahibi
17 Şubat 2020 11:31

Refleks terleme

Hocam merhabalar yaklaşık 7 ay önce ets ameliyatı oldum koterle yakılarak. Akabinde refleks terleme başladı feci bir şekilde sırtta göğüste ve kalçada refleks terleme oldu ve çok zor durumdayım buda mesleki anlamda ve sosyal anlamda beni çok kötü etkiledi. Ameliyat raporunda t2 t3 t4 kotorize edildi yazıyor. Ben bu durumdan kurtulmak istiyorum hocam bunun geri dönüşümü mümkün mü nasıl bir yol izleyebiliriz lütfen bana yardımcı olun hocam teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, Uludağ üniversitesi Göğüs Cerrahisi ne başvurmanızı öneririm. Sayğılarımla

17 Şubat 2020 11:42