IM
Soru Sahibi
15 Kasım 2019 07:30

Randevu almak istiyorum

Ben kasım tatilinde afyona geleceğim oğlumu size getirmek istiyorum randevu için telefon numarası alabilir miyim.? 8. Sınıfa gidiyor bu sene sınava girecek ama Bi türlü derslerine konsantre olamıyor kafayı derslere vermiyor değişik Bi rahatlığı var

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Kutay Taş
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhaba, oğlunuzdaki bu belirtiler ilk okul döneminden itibaren var mıydı? ilkokul döneminde de dersin başında otutmakt güçlük, derste dalıp gitmeler veya yerinden kalkıp dolaşma isteği gibi belirtiler var ise oğlunuzun ayrıntılı değerlendirilmesi gerekmektedir. Şu an devlet hastanesinde çalışmakta olduğum için randevunuzu sadece MHRS(182) sistemi üzerinden alabilirisiniz.

17 Kasım 2019 10:58
IM
Soru Sahibi

Evet ilkokul döneminden beri oğlum hep böyle hatta okulda sürekli eşyalarını unutup geliyor. Dersleri iyi aslında ama konsantre olup bi türlü çalışamıyor dersin başına oturamıyor. Ben 182 den randevu almaya çalıştım ama randevu tarihleri dolu gelip hastaneden sıra alabilirim demi Perşembe yada Cuma günü Afyonkarahisar da olacağım inşallah

17 Kasım 2019 12:34
Uzm. Dr. Kutay Taş
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Malesef hastaneden sıra alınamıyor. Hastanedeki tek çocuk ve genç psikiyatrisi uzman hekimi olduğum için randevulu hastlarıma ek olarak farklı birimlerden adli, acil, sağlık tedbiri kapsamında gelen ek hastalarım gelmekte bu da görüşme süresini kısaltmaktadır. Çocugunuzun sağlıklı ve ayrıntılı muayenesi için randevu alıp gelmeniz gereklidir. Mhrs üzerinden randevu almayı denemeye devam etmenizi öneririm.

17 Kasım 2019 14:18