EE
Soru Sahibi
20 Ağustos 2010 09:02

ramazanda aldactone kullanıyorum nabız sayısı arttı ve kalpte şiddetli bir

ramazanda aldactone kullanıyorum nabız sayısı arttı ve kalpte şiddetli bir ağrı meydana geldi bu durum aldactonedan mı kaynaklanıyordur?

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

Merhaba Esra. Aldactone neden kullandığını bilmiyorum. Ama kullanman gereken bir hastalığın olduğunu var sayarsak bile, nabız sayısındaki artma ve ağrının Aldactone ile alakası olamaz. Oruç tutup tutmadığını bilmiyorum. Eğer tutuyorsan, belki vücuttaki sıvı azalmasının nabız hızlanmasında rolü olabilir. Çünkü aldactone tek başına böyle önemli miktarda sıvı kaybına neden olabilecek kadar güçlü bir idrar söktürücü değil. Ağrın da başka sebeplerden olabilir. Ama ağrın için oradaki bir doktora görünmen uygun olur. Sevgiler..

20 Ağustos 2010 09:37
Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan
Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan Kardiyoloji

Yazar toplam 5469 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
KALP Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan
sol ventrikuler hipertrofi Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan
Yüksek tansiyon Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan
Değer yüksekliği Uzm. Dr. Sinan Coşkun Turan
Kardiyoloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Prof. Dr. Ali Bayram Kardiyoloji
Etiketler
İlaç tedavisi
Facebook Twitter Instagram Youtube