TB
Soru Sahibi
23 Nisan 2019 07:48

Rahim hastakigi

Menümenumenudoktor Ana sayfaBenimsayfamSorularım (#*** *** **) SORU Rahim hastaligi Hocam saygılar eşimin amir testi sonucu inflamasyon ve östrojen hormon azlığına bağlı hücresel değişim yazıyor ne demek bu amir testi alındığı gün Dr iltihap olduğunu 2li antibiyotik fitil ve krem yazmıştı kullandı iyi oldu başka ne yapılabilir şikayeti yok simdi Gz.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Feray Güvenal
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Eşiniz menopozda olduğu için rahim ağzında da değişiklikler oluyor.normal bir durum. Enfeksiyon için de zaten ilaç kullanmışsınız. Endişe etmeyin. Yılda bir kontrol yaptırın

23 Nisan 2019 21:07