YR
Soru Sahibi
26 Mayıs 2021 02:08

Rahim ağzı yarası

Rahim ağzı yarası Merhaba hocam 5ay önce kürtaj oldum yapan doktorum parça kaldığını söyledi sonra verdiği hapla parça düştü 2aynsonra çok adet olma şikayetiyle gittim rahim ağzı yarası var dedi smear testi temiz geldi yaktirdim gene aynı şikayet le gittim yara yakıldıktan 2ay sonra ve hiç ilişki olmamıştı. Ara kanamam başladı ilişki sonrası gene yaktirmami istedi doktorum. Sizce doktorumu degistirmelimiyim yoksa yarayı tekrar yaktirmalimiyim bu sorunların doktorla mi alakası var benimlemi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mert Göl
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba, muayene olmanızı öneriyoruz. Geçmiş olsun

2 Ağustos 2021 10:24