ak
Soru Sahibi
22 Ocak 2013 20:09

rahatsızlık

slm hocam nasılsınız iyi olmanızı yüce mevladan niyaz ederim...rahatsızlıgım sol diz femur alt uçta kemik tümör erezyonu ameliyatı oldum 2010 yaklaşık 5 ay önce aynı dizimde menisküs ve çapraz baglar yırtık ameliyat olman gerekir dediler bu ameliyat zor mu eger ameliyat olsam ne kadar sürede eski halime dönerim sayılarımla ...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İbrahim Tuncay
Ortopedi ve Travmatoloji

Ilk tedavinizi yapan hekime tekrar muracaat edip onerilerini uygulamaniz en uygunudur. Gecmis olsun. Dr I Tuncay

27 Ocak 2013 12:31