ÖE
Soru Sahibi
26 Ekim 2020 15:59

PROZAC 20 mg ve iştahsızlık

Merhaba hocam, 1 haftadır PROZAC (günde bir doz 20mg) kullanıyorum. Bende bayağı iştahsızlık ve bulantı yan etkilerine sebep oldu bu nedenle 1 haftadır doğru düzgün yemek yiyemiyorum. Bahsettiğim yan etkiler geçer mi, yoksa devamlı mı olacak bu durum? Teşekkürler.

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

Merhabalar, geçmiş olsun. Bahsettiğiniz yan etkiler tedavinin başında görülebiliyor. Tedaviye devam ederseniz zamanla azalacaktır. İyi günler dilerim

26 Ekim 2020 20:12
Doç. Dr. Neslihan Akkişi Kumsar
Doç. Dr. Neslihan Akkişi Kumsar Psikiyatri

Yazar toplam 31 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
panik bozukluk Doç. Dr. Neslihan Akkişi Kumsar
PROZAC 20 mg ve iştahsızlık Doç. Dr. Neslihan Akkişi Kumsar
Düşünce ve görüşünüzü öğrenebilir miyim? Doç. Dr. Neslihan Akkişi Kumsar
Kaygı bozukluğu Doç. Dr. Neslihan Akkişi Kumsar
Anksiyetee Doç. Dr. Neslihan Akkişi Kumsar
Psikiyatri İle İlgili Diğer Uzmanlar
Facebook Twitter Instagram Youtube