EM
Soru Sahibi
29 Mart 2020 15:13

Proxeed plus kullanımı

Merhaba 1 senedir çocuk sahibi olmak istiyorum yaşım 28 bütün testleri yaptırdık bir sorun yok denildi yalnız sperm hareketliliğinde cok az hareketsizlik var dedi bunun için proxeed plus önerdi kullandım 2 aydır bir etksini göremedim tekrar kulllansam günde iki şase alıyordum şimdi öğlende içsem çok sorun olur mu belki bu sefer etkisi olur mu ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Faruk Özgör
Üroloji , Üroonkoloji

öncelikle gecmıs olsun. 2*1 onerilen kullanım dozu. bunun dısında varıkosel varlığı, ek hastalılarınız, hormonal durum ve esınızın durumu gıbı bır cok parametreye bakmak gerekmekte. spermıogram sonuclarını ıyı değerlednrımek gerekiyor gecmiş olsun

5 Mayıs 2020 14:16