ym
Soru Sahibi
15 Nisan 2020 19:13

proviron kullanımı hakkında

23 yaş erkek bünyede 6 hafta boyunca günde 200mg proviron kullanmanın ciddi bir riski var mıdır ? Teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

2 cevap
Cevaplar (2)

Genç erişkinlerde ve üreme beklentisi olan erkeklerde dışarıdan testosteron takviyesi alımı kesinlikle önerilmez. Çocuk sahibi olma potansiyeliniz azaltabilir.

25 Nisan 2020 23:52
ym
Soru Sahibi

dihidrotestesteron da buna dahil mi hocam ? post finasterid sendromu yaşıyorum. bütün cinsel ve zihinsel fonksiyonlarım bozuk. bunu son umut olarak deniyorum çocuk sahibi olmak tabi ki istiyorum. bunun normal testesteron almaktan daha güvenli olduğunu söylediler. testesteron almak baskılayıcı olur ama dht almak o kadar zarar vermez dediler. proviron yüksek dozlarda da güvenli bir ilaçtır dediler bana. doğruluğu nedir hocam ?

26 Nisan 2020 21:45

Sizin durumunuza özel bir farklılık olup olmadığını doktorunuzla görüşmeniz uygun olacaktır.

1 Mayıs 2020 10:15