BM
Soru Sahibi
14 Eylül 2020 07:24

Prostatbuyumrsi

Prostatsorubu Prostatgazetesi sorunu Hocam saygilar birkac gundur sabaha karsi idrar sikisikligiyle uyanip bir sure karinda gerginlikle beraber 30saniye kadar bekledikten sonra idrarimi yapiyorum bu durum arasira oluyor prostatan olabilirmi daha evvel cardura8mg kullanmistim birakmistim tekrar alayimmi psa 0.50 volum33cc idtarda iltihap yok cardura yerine ne kullanabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Prostatınızı muayene ederek karar vermek daha doğru olacaktır. Bulunduğunuz yere en yakın üroloji uzmanı ya da dilerseniz bize ulaşarak tedavi planlaması yapabiliriz. Geçmiş olsun dileklerimle. Dr. Ömer Faruk

5 Ekim 2020 20:16