va
Soru Sahibi
1 Haziran 2020 20:36

Prostat İltahabı

Hocam merhabalar prostatit teşhisi ve tedavisi için rektal tuşe ve prostat sıvısından alınan lökosit sayımı yapılmalı mıdır. prostatit tamamane tedavi edilebilir mi?Bir de her üretra darlığı mutlaka tedavi edilmeli midir yoksa takip edilebilecek olan darlıklar da var mıdır? Çok teşekkürler, iyi günler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Teşhis için ne gerekiyorsa yapılır Sipariş ile olmaz hafif derecede işemeye mani olmayan darlıklar takip edilir

2 Haziran 2020 08:58