İM
Soru Sahibi
16 Aralık 2021 22:41

Primolut kuullanyrum

Hocam meraba . over kislerim var ve yumurtAlıklarımda tembellik vArmış primolut verdi dr. 4kutu ve gebe kalmak istiyorum bu ilaç kullanırken kalabilirmiyim ve bu ilÇ kisleri yok edermi? Yumurtlamam düzelir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İsmail Fahri Öçer
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merve Hanım, Primolut N kullanırken gebe kalmanız olanaksızdır. Yaşınızı, doğum yapıp yapmadığınızı, regl düzeninizi ve reglinizin 3. günü yapılmış hormonal tetkiklerinizi bilmeksizin sağlıklı yorum yapılması imkansızdır. En iyi dileklerimle. Prof. Dr. Fahri ÖÇER

26 Ocak 2022 13:20