KB
Soru Sahibi
2 Haziran 2021 19:09

Porselen lamine kaplama

Çağlar bey, dişlerime porselen lamine kaplama yaptırmak istiyorum. Tahminimce (tabi sizin değerlendirmeniz lazım) üst8+alt 4olmak üzere. Siz bu uygulamayı yapıyor musunuz? Oyle ise, bunun için 2-3 haftalık bir süreç düşünmek sizce gerçekçi midir?

1 cevap
Cevaplar (1)

Porselen lamine endikasyonu için detaylı bir değerlendirme lazım . Muayene olmadan sizin için uygun olup olmadığını ve ne kadar süreceğini söylemek zor. Genellikle asgari 2 hafta gerekiyor.

3 Ağustos 2021 10:58