ES
Soru Sahibi
28 Ağustos 2020 17:04

Polimiyalji romatika &CRP değeri

Merhaba İzzet Bey, Babamın crp değeri 90 yükselmiş, çok ağrıları ve halsizlik olunca 4 gün hastanede yattı, antibiyotik ve steroid tedavisiyle düştü. 49 ve sonrası14e kadar düştü. Bütün branşlar inceledi. İlaç tedavisi bitince 15 gün sonra değer yeniden yükseliyor ve ağrı halsizlik oluyor. Nedeni bulunamadı. Romatizmal olabilir polimiyalji romatika dediler. İstanbul dışından size muayene için getireceğim. Malum pandemi nedeniyle her yere gidemiyoruz. Şimdi yeniden yükselmeye başladı 22 ölcüldü dün ve ağrı halsizlik başladı. Ne önerirsiniz? Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzaktan her hangi bir tedavi önermem zor. Polimiyaljia romatika olabilir gercekten ama görmek lazım.

31 Ağustos 2020 08:25