PS
Soru Sahibi
19 Haziran 2023 16:02

Perikadrit

Hocam merhaba 2 aydır göğüste ağrı akşam yatarken hafif nefes darlığı özellikle ağır bir şey kaldırınca yada işyerinde fiziki olarak çok çalışınca kalbimin attığını fazla hissediyorum(çarpıntı değil) doktora gittim 3mm kalbin etrafında sıvı var dedi perikadrit ama çok küçük dedi brufen verdi..15 gün kullandım.. Kontrole gittim biraz daha büyümüş dedi     Bu arada kan tahlilleri rontgen herşey yapıldı birşey çıkmadı.    Kolşisin 6 ay kullan  3 ay sonra kontrole gel dedi. Şimdi ıyı gibiyim işim gereği fiziksel olarak fazla çalışıyorum sorun olurmu? Hocam sizce perikadrit 3 ayda geçermi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Genellikle geçer ama sebebe bağlı olarak geçmemesi de mümkün. Selamlar..

4 Temmuz 2023 11:31