ZG
Soru Sahibi
26 Aralık 2013 17:50

perianal fistül

Doktorum merhabalar.Özel bir hastanede muayene oldum ve perianal fistül olabileceginden şüphelendi doktor bey.Ancak beni iyice gerdi çünkü söylediği şeyler beni çok korkuttu.Acaba bahsedildiği kadar zor bir ameliyat mıdır bu?komplike fistül ise basit fistüllere gore ne gıbı sorunlar cıkarmaktadır.korku var.yardımcı olursanız sevinirm.

1 cevap
Cevaplar (1)

Görkem bey Geçmiş olsun Öncelikle müsait bir zamanda sizi bir muayene edeyim. Ayrıntıları beraber konuşalım

26 Aralık 2013 17:59