cf
Soru Sahibi
26 Haziran 2019 21:14

penisten kırt sesi gelmesi

merhaba hocam ben fatih 25 yasındayım biraz utanarak yazıyorum bu yazımı ama malesef bilgi almak amaçlı yazmak zorunda kaldım bir ara banyoda duş alıcaktım elimle boşalma yaparken birden penisten kırt diye bir ses geldi penisin rengi biraz degişti azda şişti penis ama ağrı filan olmadı yine duş aldıgımda mastürbasyon yaparken herhangi bir agrı hissetmedim netten baktıgımda ameliyat fılan yazdıkları için bende ameliyat olmak istemedigim için hastaneye gitmek istemedim bunun nedeni nedir bilgi verirseniz sevinirim...

3 cevap
Cevaplar (3)
Prof. Dr. Barış Nuhoğlu
Üroloji , Üroonkoloji

MERHABA BAHSETTİĞİNİZ DURUM EĞER PENİS EREKTE HALDE İKEN OLDUYSA BU PENİL FRAKTÜR DEDİĞİMİZ TABLOYLA UYUMLU OLABİLİR.BİR ÜROLOJİ POLİKLİNİĞİNE GİTMENİZİ ÖNERİRİM

2 Temmuz 2019 17:01
cf
Soru Sahibi

evet ereksiyon halinde oldu boşalıcakken tutim biraz dedim kırt etti en kısa zamanda doktora gidicem teşkkürler sorumu cevapladıgınız için..

5 Temmuz 2019 17:20
Prof. Dr. Barış Nuhoğlu
Üroloji , Üroonkoloji

Geçmiş olsun istediğiniz zaman polikliniğimize başvurabilirsiniz.

16 Temmuz 2019 13:51
cf
Soru Sahibi

hocammm ben doktora gitmeye çekiiyorummda ameliyat mı bunun çözümü kesin yoksa baska cözümleri varmı ameliyatta olmak istemiyorum zamanla herhangi bir sorun yasarmıyım gitmesem kesin doktora gitmem mi gerekiyorrr doktora geç gittigimiz zaman sıkıntı olurmu cevaplarsanız sevinirim...

20 Temmuz 2019 00:26
Prof. Dr. Barış Nuhoğlu
Üroloji , Üroonkoloji

Merhaba.Bir üroloji polikliniğinde muayene olmanız gerekir.Muayeneye göre konuşulması uygun olur

20 Temmuz 2019 11:38