öM
Soru Sahibi
12 Haziran 2019 01:11

Peniste leke

Hocam merhaba bende 2.5 senedir penisimin basinda bir leke var. hafif koyu bir renkte ama bir ben kadar koyu degil sadece penis derisinden bir iki tık daha koyu gibi. bugün fark ettim lekenin uzerine surtunce soyulmaya basladi. leke hic buyumedi hic agri yapmadi. daha once bir kere urolojiye gittigimde peniste renk degisikligi normal onemli degil demisti. siz ne diyorsunuz hocam tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

Bence de önemli değil. pigment değişikliğine benziyor. Ancak muayene olmanız teşhis için daha doğru olur

12 Haziran 2019 13:27