MM
Soru Sahibi
16 Ağustos 2019 19:42

Peniste kararma ve acı

Hocam merhaba. Birkaç gün önce penisimin baş kısmının altında ve testislerin üzerinde (tırnak büyüklüğünde bir bölge) hafif kaşıntı başladı sonra acımaya başladı ve bugün de farkettimki bu bölge biraz kararmış ve sulanmış gibi iltihap gibibişey olmuş. Ama görsel olarak sadece kararma var. 9 yıldır tip 1 diyabet hastasıyım. Ciddi bir problem varmıdır acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

Önemli olabilir. Herpes olabilir. mutlaka doktor kontrolü yapılsın

21 Ağustos 2019 13:11