NS
Soru Sahibi
3 Şubat 2019 14:45

Peniste bükülme

İlişki sırasında büküldü Penisin kasık kısmından 3cm önü sola eğlme var ultrason temiz plak yok bu eğilmegeçicimidir

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Faruk Özgör
Üroloji , Üroonkoloji

Oncelikle gecmis olsun eger iliski sirasinda peniste bukulme yasadiysaniz ve sonrasinda peniste sertlik kaybi ve bukulme oncesi citirri sesi duyduysaniz peniste kirilma olmus olabilir penil doppler usg yaptirmissiniz normal cikmis ama bu bulgular var ise penil doppleri tekrar ettirmwnizi oneririm ve tabiki boyle bir durumda fizik muayene bulgulari cok onemli Gecmis olsun

4 Şubat 2019 11:27