AF
Soru Sahibi
20 Kasım 2018 20:07

Penisimin üstünde kahverengi et beni çıktı

Merhabalar doktor bey penisimin üstünde kahverengi renkte et beni çıktı ve zamanla da büyümeye başladı nedir acaba bunun sebebi, tedavisi nedir ilacı veya kremi acil yardım ederseniz sevinirim

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

benler büyüyor ise patoloji gerekebilir. üroloji uzmanına başvurmanızı öneririm

21 Kasım 2018 14:02
AF
Soru Sahibi

Ama nedeni nedir doktor bey neyden kaynaklanıyor bu durum

21 Kasım 2018 14:31
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

Bilemiyorum maalesef, görmeden yorum yaparak yanlış bilgilendirme yapmak istemem. Size görüşümü yazmıştım geçmiş olsun

23 Kasım 2018 22:37