TS
Soru Sahibi
4 Ocak 2021 23:49

penis yırtılması

hocam ilişki sırasında penisimde tık diye ses geldi .10 gün oldu bu olay şu an pensiim kalkınca eğik kalıyor ve hemen iniyor .herhangi bir agrı sızı olmadı ilişki sırasındada şimdide sıkıntı olmuyor .eski sertleşmeye yakın oluyor.doktora gittim ilaç verdi yırtılma var dedi .ama 1 ay sonra düzelmese ameliyat olabilirsin dedi sizden ricamız bu süreçte geç kalmış sayılmayız deyilmi

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Faruk Özgör
Üroloji , Üroonkoloji

ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN BU DURUMPENİS KIRIĞI NEDEN TUNİKA ALBIGINEA İSİMLİ PENİSİ SARAN SERT KILIFIN YIRTILMASI GİBİ DURUYOR. GENÇLERDE BU DURUM DAHA SIKINTISIZ ATLATILIYOR AMA YUZDE 10 KADAR SERTLEŞME PROBLEMİ YASAMA İHTİMALİ VAR. BUNU ICINDE YAPILABİLECEK BİR SEY YOK. BOYLE BIR DURUMLA KARŞILAŞIR İSENIZ SERTLEŞME İÇİN HAP KULLANABİLİR YADA COK CIDDI SIKINTI YASARSANIZ PENİS PROTEEZİ TAKILABİLİR

6 Ocak 2021 00:03