DE
Soru Sahibi
2 Kasım 2021 00:16

Penis Uzatma

İyi günler hocam. Ben, penis uzatma ameliyatı yaptırmayı düşünüyorum da, aklımda bir kaç soru var. Mesela 1.'si, siz kendi tekniğiniz ile yaparken, asıcı bağın hepsini kesiyor musunuz? 2. Sorum, bu ameliyat, erekte olmuş halinde uzunluk sağlıyor mu? Yoksa sadece erekte olmamış, sönük halinde mi uzunluk sağlıyor? 3. (varsa) erekte hali ve normal hallerde ortalama ne kadar uzama sağlanıyor? 4. Yaptıranların ortalama yüzde kaçı memnun kaldı acaba? Teşekkür ederim.

0
4 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (4)
Doç. Dr. Harun Özkan
Doç. Dr. Harun Özkan
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Benim tekniğimde penisin askı bağları na hiç dokunmuyorum.Çünkü askı bağları kesilince penisin ereksiyon gücü zayıflıyor ve hep aşağı cdoğru bakıyor. Bu sebepten ben Penis kökünde deri altında gömülü olan Penis kısmını kullanım alanına çıkarıyorum. Böylece hem uzama fazla oluyor, hem de Penis gücü hiç etkilenmiyor. Uzama ortalama 2-3 cm oluyor. Elbette bu uzama ereksiyonda da oluyor. Kalınlaştırma da istenirse hastanın kendi yağ dokusundan kök hücreden zengin kısmını Penis cildi altına enjekte ediyorum. Ortalama çevre kalınlığı 2 cm. artıyor. Benim ameliyat ettiğim hastaların yüzde doksanı mutlu oluyorlar.

2 Kasım 2021 00:52
DE
Soru Sahibi

Teşekkür ederim hocam. Yanlış anlamazsanız bir soru daha somak istiyorum. Tabii ki doğru mu yanlış mı bilmiyorum, sadece merak ettiğim için soruyorum. İnternette sizi araştırırken, hakkınızdaki yorumları da okuyordum. Yorumlarda, "doktor bey'in yanında çalışan hemşireler kadındı ve utangaç oldukları için, doğru düzgün ilgilenmediler bile." "Ameliyat bittikten sonra harun bey sizinle bir daha görüşmüyor; hatta öyle ki pansumanlarızı bile evde kendiniz yapmak zorunda kalıyorsunuz vs vs" gibi yorumlar okudum. Bu gibi durumlar gerçekten yaşandı mı? Yoksa sırf kötülemek için mi yapıyorlar merak ettim sadece.

3 Kasım 2021 10:51
Doç. Dr. Harun Özkan
Doç. Dr. Harun Özkan
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Her hastanede hemşireler genelde kadınlardır. Ben bu hastalarımı bir gün hastanede yaptırıyorum. Hastalarım hemşireler den utandıkları için pansumana onları istemiyorlar. Yoksa hemşireler görevini yapmaktan neden utansınlar ki? Ameliyatın ertesi günü pansumanını yaparak hastayı taburcu ediyorum. Hastaya 3 günde bir pansuman değişmesi gerektiğini söylüyorum. İsteyen hastaneye gelsin ben yapayım. İsteyen de evinde kendisi yapabilir diyorum.Hastalaron hemen hepsi kendimiz yaparız diyorlar. Söyledikleri yalan değil ama kendileri öyle istiyorlar sonra da benim ilgilenmediğini söylüyorlar. Ben hastalarımı başkasına bile pansuman yaptırmam. Kendim yaparım. Ne diyelim iftiracıların Allah layıkıno versin.

3 Kasım 2021 17:06
DE
Soru Sahibi

Teşekkür ederim hocam. İlk cevabınıza ithafen şunlarıda sorayım; Mesela atıyorum ki ben sizden ameliyat olduktan sonra 2cm uzunluk kazandım. Ardından kendi kendime dedim ki; "organ benim değil mi? Harun hoca ne demişse demiş, ben yine de gidip asıcı bağları da kestiricem" Böyle bir durumda, asıcı bağların kesilmesi, sizin yaptığınız ameliyatın üzerine artı olarak bir uzunluk sağlar mı? Yoksa hiçbir değişiklik olmadan, olduğu yerde kalır mı? Ve ve ve son olarak, kendi tekniğiniz ile bugüne kadar yakaladığınız en fazla uzunluk ne kadardı acaba?

4 Kasım 2021 15:52
Doç. Dr. Harun Özkan
Doç. Dr. Harun Özkan
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Askı bağlarını kestirerek en fazla 1 cm uzama daha kazanabilirsin. Buna karşın Penisin ereksiyon gücü zayıflayacak. Attığın taş ürküttüğün kurbağaya değer diyorsan yaptırabilirsiniz. Benim yaptığım en fazla uzama 3 cm oldu.

4 Kasım 2021 18:37
DE
Soru Sahibi

Hocam ben bu ameliyat konusunda baya ciddi düşündüğüm için bu kadar çok soru soruyorum, yanlış anlamayın lütfen. Ereksiyon gücü zayıflayacaktan kastınız, sertleşme olmayacağı mı? Yoksa sertleştği zaman dik durmayacağı mı? Çünkü eğer kastınız dik durmak ise, benim penisim ereksiyon halinde zaten 90 derece değil, (muhtemelen sünnetçi fazla deri aldığı için olsa gerek) 75-70 derece civarı, göbeğime daha yakın duruyor. Yani o yüzden, eğer kastınız dik durması ise, benim yaşadığım sorun neticesi ile, benim için daha bile iyi olmaz mı hocam?

5 Kasım 2021 11:57
Doç. Dr. Harun Özkan
Doç. Dr. Harun Özkan
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Size son cevabım. Dik duramaz. Aşağı bakar.

5 Kasım 2021 18:12
Doç. Dr. Harun Özkan
Doç. Dr. Harun Özkan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Yazar toplam 1845 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Penise Yağ Enjekte Doç. Dr. Harun Özkan
Bilgialmak Doç. Dr. Harun Özkan
Penis uzatma ameliyati Fiyati Doç. Dr. Harun Özkan
Cinsel peoblem Doç. Dr. Harun Özkan
Penis Uzatma Doç. Dr. Harun Özkan
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi İle İlgili Diğer Uzmanlar
Op. Dr. Zeynep Arpacık Akbulut
Op. Dr. Zeynep Arpacık Akbulut Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Op. Dr. Melih Can Sezgiç
Op. Dr. Melih Can Sezgiç Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Op. Dr. Buğra Sadıkoğlu
Op. Dr. Buğra Sadıkoğlu Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Op. Dr. Oğuz Atan
Op. Dr. Oğuz Atan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Op. Dr. Yakup Işık
Op. Dr. Yakup Işık Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Facebook Twitter Instagram Youtube