ym
Soru Sahibi
26 Haziran 2017 17:08

penis ucunda yanma ve testiste yanma

26 yaşındayım 10 gün önce iş yerinde tuvalete geçtiğim sırada klozet kapağında bulunan sıvıya penisim temas etti. hemen sabunlu suyla temizledim. 5 gün sonra penis ucunda çok hafif yanma hissettim ve testislerin 2 sinde de yanma olmaya başladı. bunu haricinde akıntı, idrar yaparken yanma, boşalırken yanma, şişlik, kızarıklık, penis ucunda renk değişimi yada deride döküntü hiç bir şikayetim yok. idrar tahlili yaptırdım temiz çıktı sizce sorun ne olabilir ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Halil Tuğtepe
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Sayın Mert bey, öncelikle geçmiş olsun. Ancak ben bir çocuk üroloğuyum ve 18 yaşına kadar olan hastalarla ilgileniyorum. Tabii ki bir doktor olarak size de yorum yazabilirim ama etik olmadığını düşünüyorum. Saygılarımla. Tekrar geçmiş olsun.

8 Temmuz 2017 08:03