KY
Soru Sahibi
7 Nisan 2020 02:41

Penis ucunda aci ve hassasiyet

Merhaba, 24 yasindayim yaklasik 6 aydir penis ucunda aci , hassasiyet ve zaman zaman penisimin alt kisimlarinda(testislerde agri yok ama agri testislerin altina kadar hissedilebiliyor) agri yasiyorum. Agri Masturbasyon sonrasi artabiliyor. sicak dus iyi geliyor. Idrar sirasinda yanma veya herhangi bi akinti yok. Bu durumla alakali 2 farkli urologa gorundum, ikiside idrar ve kultur testi yaptirdi ve sonuclar temiz cikti. Son doktorum psikolojik olabilicegini soyledi ve rahatlamam icin kapsamli bi kan testi yaptirdi (cinsel hastaliklar hiv vb) o da temiz cikti.. Bu durumla alakali dermatolojiye de gozuktum, bir bulguya raslamadilar yinede hametan ve bir krem verip 1 hafta kullanmami soylediler ama sonuc ayni maalesef.. Bu durum gercekten psikolojik mi yoksa farkli bir etken var mi emin olamiyorum.. Acaba sorun ne olabilir? Yardimci olursaniz sevinirim.

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba, ele gelen bir sertlik veya ereksiyon esnasında ağrıda artış ve eğrilik var mı?

8 Nisan 2020 15:21
KY
Soru Sahibi

Ele gelen bir sertlik yok. Eğrilikte söz konusu değil. Ereksiyon esnasında çok fazla ağrı hissetmiyorum ama sonrasında veya normalde gün içinde sızlama ve ağrı şeklinde hissediliyo. Ağrıda en çok hissedilen nokta testislerin hemen alt kısmından(yumurtalıklarda ağrı hissetmiyorum) başlayıp tüm penise az bi ağrı yayılıyor gibi. Birde uc kısmı hep hassas iç çamaşıra sürtmesi yada temas edilmesi durumunda sızlıyor.

8 Nisan 2020 19:34

Bir kac hafta sonra ( corona pandemisi bitince) şikayetlerin sürmesi hâlinde geniş bir biyokimya testi yaptir.

24 Nisan 2020 13:39