EH
Soru Sahibi
11 Ağustos 2021 18:42

Penis içine çekilme

İyi günler hocam 28 yaşındayım benim sorunum penisimin ortasından katlanıp içime çekilmesi hocam penisim küçük kaldı normal hali 4cm erekte 11cm eroksiyonda sorun yok normal hali küçük kaldı 20 yaşımda 2 defa üroloğa gittim bunun için kan testi yaptılar normal demişti sadece proloktin hormonu yüksek çıkmıştı kilomda yok boyuma göre 190 boy kilom 88 hocam ben boyu için değil normal hali psikolojimi çok bozdu arkadaşlarım hep evlendi hocam ortasından katlanıp içine çekiliyor içine çekilme 10 senedir böyle lütfen yardım edin sorunum ne hangi testleri yaptırmam lazım

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Barış Nuhoğlu
Üroloji , Üroonkoloji

PENİSTE EĞRİLİK, KISALMA GİBİ DURUMLARIN CERRAHİ TEDAVİSİ MÜMKÜN *** *** ** 13 NOLU TELEFONDAN ASİSTANIMLA ORGANİZE EDİN SİZİ BİR GÖREYİM.

21 Ağustos 2021 12:59