TM
Soru Sahibi
22 Nisan 2019 06:51

Penis içi yanma

Hocam merhabalar, Bir kaç gündür penis ucu civarlarında kaşıntı ve idrar yaparken yanma meydana geliyor.Kaşıntı bazen o kadar çok oluyor ki rahatsız edici düzeyde. Böbreklerimde taş var bununla alakası olabilir mi yada başka bir sebep mi? İlgi alaka ve anlayışınız için teşekkür ederim..

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Faruk Özgör
Üroloji , Üroonkoloji

öncelikle geçmiş olsun, bahsettiğiniz şikayetler daha çok idrar yolu infeksiyonlarında karşılaştığımız şikayetler ununla beraber taş düşürürkende benzer şikayetler ile karşılaşabilirsiniz bu yüzden bir idrar tahlili yaptırıp bir görüntüleme yöntemi ile taşınızın son durumunu görebilirsiniz geçmiş olsun

23 Nisan 2019 21:47
TM
Soru Sahibi

Hocam ilgi alaka ve anlayışınız için teşekkür ederim,çok sağolun

23 Nisan 2019 22:03
Doç. Dr. Faruk Özgör
Üroloji , Üroonkoloji

Cok gecmis olsun

23 Nisan 2019 23:10