yh
Soru Sahibi
4 Eylül 2020 19:48

penis fraktür şüphesi

Merhaba hocam, Bundan tam 20 gün önce ilişki sırasında partnerim üzerimdeyken penisim kökünden 90 derece aşağıya doğru eğildi. Ereksiyon kaybı yaşadım. Sonrasında tekrar ereksiyon oldu ve ilişkiye devam ettim. İlerleyen saatlerde hafif şiddette ağrı ve şişlik oluştu. Morarma, kanama, idrar problemi oluşmadı. Hasar olduğunu şüphelendiğim yönün tam tersi yönünde çok hafif bir eğrilik oldu. Olaydan 2.5 gün sonra doktora çıktım. Fiziki muayene yaptı ve kırık olmadığını söyledi. Yüzeysel doku usg yaptırdı. Onun sonucu da temiz çıktı. Aynı gün farklı bir doktora çıktım. Fiziki muayenede bir şey olmadığını belki küçük bir travma olabileceğini söyledi. Papaverinli Penile Doppler usg yaptırıldı. Sonuç: PENİL CİLT, CİLT ALTI FAYSAL PLANLAR TABİDİR. HER İKİ KORPUS KAVERNOZUM VE KORPUZ SPONGİOZUM NORMAL GÖRÜNÜMDEDİR. FİBRÖZ VEYA KALSİFİYE PLAK SAPTANMAMIŞTIR. GRADE 4 EREKSİYON GÖZLENMİŞTİR. Bunun üzerine 2-3 gün perhiz önerildi. Şu an ereksiyon kaybı yaşamıyorum. Sabah ereksiyonum devam ediyor. Fakat penis erekte olmadığı halde sanki eskiye oranla daha eğik duruyor. Sağ tarafta, kırık olduğunu şüphelendiğim yerde ereksiyon sırasında ağrı ve elime gelen plaksı bir yapı var çizgi gibi uzanıyor ve ereksiyon sırasında penisim eskiye oranla daha esnek. Kökünde daha hareketli. Sizce fraktür olsa 20 gün içinde 4 farklı üroloğa çıktım. Tespit edilememe şansı olur muydu? Bana ne önerirsiniz. Yaşım 26. Çok teşekkür ederim şimdiden.

0
3 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (3)

Fraktür olmadığı kesin ama bir travma geçirmişsiniz bu durumda beklemekten başka yapacak birşey yok günde 1 ad coraspin 100 mg kullanabilirsiniz ağrınız olursa da ağrı kesici

5 Eylül 2020 08:35
yh
Soru Sahibi

İlginiz ve hızlı cevabınız için çok teşekkür ederim hocam. Doktorum Colchicum- dispert 0.5 mg yazdı, 3 gündür onu kullanıyorum. Coraspin ile birlikte kullanabilir miyim?

5 Eylül 2020 09:55

kullanabilirsiniz

6 Eylül 2020 10:29
yh
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederim. Sağ olun.

7 Eylül 2020 09:19

iyi günler

7 Eylül 2020 12:59
Prof. Dr. Mehmet Şevki Sert
Prof. Dr. Mehmet Şevki Sert Üroloji

Yazar toplam 7698 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Varikosel teşhisi Prof. Dr. Mehmet Şevki Sert
Testis torsiyonu Prof. Dr. Mehmet Şevki Sert
Testis torsiyonu sonrası Prof. Dr. Mehmet Şevki Sert
Akdeniz atesi Prof. Dr. Mehmet Şevki Sert
Dansite Değeri Prof. Dr. Mehmet Şevki Sert
Üroloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Facebook Twitter Instagram Youtube