NN
Soru Sahibi
19 Mayıs 2019 01:29

Penis dokuntusu

Penis civarinda deride kaşıntı ve dökülme var ne yapacagimi bilmiyorum 17 yasindayim penis boyum 14 cm ve bu durum hiv aids gibi birşey olabilirmi çok korkuyorum

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Faruk Özgör
Üroloji , Üroonkoloji

öncelikle gecmiş olsun - deride kasıntı ve dokulme en sık masturbasyon sırasına tahriş edici maddeler kullanımına baglı olmakta. bununla beraber eger süpheli ve korunmasız bir ilişki öykün var ise bir hastane de gidip seroloji baktırabilirsin. ama aıds gibi hastalıkkların sadece peniste kasıntı ve dokuntu ile seyretmesi cok nadirdir ürolojik hastalıklarla ilgili bilgi paylaşımlarımı instgram: doc.dr.farukozgor adresinden bulabilirsiniz iyi günler

19 Mayıs 2019 13:41
NN
Soru Sahibi

1 kere cinsel ilişki yaşadım sayılır hatta tam olmadi bile ama sadece penisimde gerilme ve dokuntuden şikayetçiyim ve boyu 14 cm kadar yasima uygunmu

22 Mayıs 2019 01:33
Doç. Dr. Faruk Özgör
Üroloji , Üroonkoloji

Dokuntu icin cildiye poliklinigine gitmenizi oneririm. Ortalama penis boyu turkiyede 7 8 cm arasinda yani normal.endiselenmeyin Gecmis olsun

22 Mayıs 2019 23:33