şh
Soru Sahibi
25 Mayıs 2020 13:01

penis büyütme kalınlaştırma

hocam merhabalar penis büyütme ve kalınlaştırma yaptırmak istiyorum mümkün mü ve şartları ücreti nedir ankaradayım ücrete göre karar vereceğim ortalama fiyat rica ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Penis büyütme ve kalınlaştırma işlemlerinde farklı teknikler, işlemler ve ameliyatlar uygulanmaktadır. Sizin için hangi işlemin yapılacağı ancak muayene neticesinde belli olabilir. Dilerseniz görüşelim ve sonrasında net olarak bir rakam telaffuz edelim. Geçmiş olsun.

26 Mayıs 2020 11:22