ÇM
Soru Sahibi
7 Nisan 2020 15:20

Penis Ağrısı

Hocam iyi günler dilerim.Penisime sürdüğüm kremden sonra 1 aydır tekrar eden ağrı oluştu.Krem zeytinyağlı kremdi fakat sonradan içeriğine baktığımda kekik yağı biberiye yağı mentol filan varmış kremi kullandıktan 30-40 dakika sonra değişik hisler hissetmiştim peniste ve 4-5 saat sonrada ağrı oluşmaya başlamıştı.Ağrı penisi, penis ucuna bağlayan deri yoğunluğu fazla olan bölgede.Aneztezik kremle ağrıyı geçiriyorum 1-2 gün sonra tekrar başlıyor.Deride kızarıklık,tahriş yok,idrar yapmada sıkıntı ve ereksiyonda sıkıntı yok.Yardımcı olurmusunuz hocam.

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

Kremin penis cildinde oluşturduğu tahribat nedeniyle ağrı olduğunu düşünüyorum. Zaman içinde deri kendini yeniledikçe ağrı geçecektir. Bunun için evde var olan herhangi bir ağrı kesiciyi bir süre düzenli almanızı bunun yanında da antihistaminik (antiallerjik) bir tablet kullanmanızı öneriyorum

8 Nisan 2020 13:06
Op. Dr. Burak Acar
Op. Dr. Burak Acar Üroloji

Yazar toplam 13 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Muayene hakkında Op. Dr. Burak Acar
varikosel hastalığı Op. Dr. Burak Acar
Penisde şişlik Op. Dr. Burak Acar
Penis Ağrısı Op. Dr. Burak Acar
Aşırı idrar üretimi Op. Dr. Burak Acar
Üroloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Dr. Ali Ayrancı
Dr. Ali Ayrancı Üroloji
Facebook Twitter Instagram Youtube