ÜS
Soru Sahibi
13 Mart 2021 23:26

Penil protez ameliyatı sonrası his kaybı

Hocam merhaba, Size istanbul'dan yazıyorum. Ben İstanbulda penil protez ameliyatı oldum. Birkaç sorun aynı anda olduğu için. Evlenme umudu ile oldum. 6.haftada 4 kez boşalma ve orgazm oldum masturbasyon ile. Ama şu an yedinci haftadayım tüm hislerim gitti daha önce görsel olarak izleyerek tatmin olurken şimdi olamıyorum orgazm ve boşalma olmuyor. Psikiyatri'ye de gittim ama sonuç yok onlar psikolojik acıdan sorun görmedi. Tüm yayınlarda penil protezlerden sonra orgazm ve boşalma ameliyattan önce var ise ameliyattan sonra da olacağını yazıyor. Şekerim normal. Bir sürü doktora gittim sonuç yok bana ne olmuş olablilir yakın olsam size de gelip muayene olmak istiyorum. Bu ameliyat sonrası his kaybı olabiliyor mu? Allah rızası için bana ne olmuş olablilir söyleyebilir misiniz? Allaha emanet olun.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

İstanbulda androloji bölümü olan bir merkeze başvurmanızı öneririm

14 Mayıs 2021 15:01