KE
Soru Sahibi
27 Kasım 2019 21:36

Patoloji ile ilgili

Merhaba,kusura bakmayın bir şey soracaktım boyun patoloji sonucunu doktorumuza göstermemiz gerekli mi yoksa önemli birşey çıksaydı bize ulaşılır mı? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Sedat Akyol
Dahiliye - İç Hastalıkları

Bazı özel çalışan ücretli laboratuvarlar yorum yapmadan sadece sonucun çıktığını hastaya bildirir, ama hali hazırda devlet kurumlarında böyle bir uygulama yoktur, patoloji sonucunuzu bizzat alarak isteyen doktora veya ulaşamaz iseniz aynı branştan bir başkasına sizin götürmeniz gerekir, patoloji sonucunu ilgili doktor yorumlar, geçmiş olsun.

6 Aralık 2019 12:01