BF
Soru Sahibi
25 Haziran 2014 14:33

panik atak

merhaba merve hanım. benim eşimin yaklaşık 3 senedir yaşamaış olduğu sıkıntılar var. örneğin gece beni uykumdan uyandırıp göğsüne ağrı saplantıgını sonra kolunun uyuşmaya başladığını ve titreme geldiğini, yada bir anda başının dönüp sonra başında bir ağırlık olduğunu söylüyor. bir çok kez acile gittik kalp ve beyin cerrahına bütün tetkikler temiz cıktı.birde acile giderken çok kötü bir durumda oluyor. doktor bir sorun yok diyince bir anda yüzü değişiyor ve iyi oluyor. ben panik atak olabilirmi diye düşünüyorum? yardımcı olursanz sevinirim. iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)

Olabilor fatma hanim bir psikiaytri doktoru size yardimci olip teshisi kesinlestirecektir daha sonra birnpsikologla da destekleyebilirsiniz bu sureci stresle basa cikam ogrenildikce kontrol altina alinacak ve iyiliknsaglanacaktir

25 Haziran 2014 15:11