GS
Soru Sahibi
1 Ekim 2014 19:17

Ozon ve emboli

hocam merhabalar; Ben 3-4 yıldır majör özin uygulaması yaptırıyorum. Çok memnunum. Ancak kafama bir şey takıldı. Bu işlemler sırasında emboli atma olayı olabilir mi. Benim kanım alınıp ozonlandıktan sonra tekrar bana verilirken boruda zaman zaman hava kabarcığı görüyorum. Tek tük de olsa görüyorum. Bu hava kabarcığımıdır. Eğer hava kabarcığı ise emboliye neden olabilir mi. Yanıtlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hayri Tevfik Özbek
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Merhaba, Kusura bakmayın gecikmeli dönebildim. Ben bu uygulamayı yapmıyorum. Bu nedenle olası risk ne kadardır? Bu konuda fikrim yok. Sağlıklı bir yaşam dilerim.

13 Ekim 2014 15:09