SC
Soru Sahibi
8 Kasım 2013 14:06

organik olmayan psikotuk bozukluklar yüzde 45 raporum var . ne anlama geliyor

merhaba .benim raporum var . organik olmayan psikotik bozukluklar diğer(tedavi ile işlevşelliği kısmen düzelen) yazıyor . rapor oranı yüzde 45 . bu rapora göre benim rahatsızlığım nedir . 3 senedir okb hastasıyım . birde Tedaviye rağmen çalışma olanağı vermeyen atipik veya başka türlü sınıflandırılamayan psikozlar , organik olmayan psikotik bozukluklar tanısına girermi . malulen emeklilik için böyle bir tanım geçiyor . bu tanım bu rahatsızlığı içeriyorsa sizin konunuz değil ama malulen emekliliğe başvurabilirmiyim .

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, rapor tanınız bu haliyle malüliyet için yeterli değil. İkinci olarak yazdığınız tanı grubu malüliyet için geçerli olabilir. Ama sizin tanınız bu haliyle onu kapsamaz.

13 Kasım 2013 15:03