GH
Soru Sahibi
6 Kasım 2010 03:21

öncelikle mrb.benim sorunum devamlı yutkunma gereksınımı duyuyorum.boğazımd

öncelikle mrb.benim sorunum devamlı yutkunma gereksınımı duyuyorum.boğazımda balgam varmıs gıbı devamlı yutkunuyorum fakat bır turlu gıtmıyor boğazımda ve bademcıklerımde hıc bır ağrı yok.kbb uzmanına muayene oldum.burun sıpreyı ve larson mıde ılacı verdı fakat hıc bır faydası olmadı kılo vermem gerektığını söyledı fakat 1.70 boy 77 kıloyum cok fazla kılom yok bu boğazımdakı balgam hıssınden veya balgamdan kurtulmak ıstıyorum .bırde asırı horlamam var .sımdıden yardımlarınız ıcın tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Derya Demirel Söğüt
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

aslında anlattığız yakınmalar burun sinüsler reflü yada horlama apne nedniyle olabilir tkra kbb doktoruna görünün yakınmaların geçmediğini anlatın

23 Kasım 2010 15:39