ÇE
Soru Sahibi
28 Mart 2019 22:46

Önce aşılama yöntemi ypksa tüp bebek mi?

Cihat hocam merhaba; benim amh0,37 ve yaşım 38 olduğundan dolayı tüp bebek öneriliyor.. normal yollada hamile kalamayacağımı ,tüp bebekde yapıldıgında tutup tutmayacağı net olmadıgını söylediler..aşılama deneyipde mi tüp bebek yapsam bilmiyorum..Omega3 coenzyme Q10L arginine ve selenyum takviyesi yumurta kalitesini yükseltiyormuş bunu araştırma sonucunda buldum ..gittiğim iki doktorda bana söylemedi... bizleri para olarak mı görüyorlar tüp bebekde kazanç olduğu için ,,, gerçekten kafam karışdı doktorlara güvenemiyecek biz hasta olarak ne yapıcaz...hsg röngeni çektirip tüp bebek tedavi için mi gidiyeyim yoksa aşılama dan sonra gerçekten kafam karışık ...şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cihat Ünlü
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Elif Hanım, bahsettiğiniz takviye gıdaların ispatlanmış bir yararı yok. sizin durumunuzda tüp bebeği öneririm. Cihat Ünlü

9 Nisan 2019 19:03