YN
Soru Sahibi
17 Şubat 2020 15:49

Ön dişlerim

Merabalar benim dislerim duzgun sadece on iki disim geride ben onlari sadece ileri almak istiyorum tek sorunum o yuzden tel falan kullanmak istemiyorum nasil halledebiliriz ve fiyat nasil olur

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Adnan Aykan
Diş Hekimi

Merhaba Neslihan hanım, bu tip durumlarda öncelikli önerim tel tedavisi olur. Tel istenmediği takdirde alternatif olarak şeffaf plak ya da Lamina uygulanabilir. En sağlıklısı detaylı muayene yapmak olacaktır.

17 Şubat 2020 20:43