GG
Soru Sahibi
16 Haziran 2019 01:18

Ön dis eksikligi

Hocam kucukken bisiklet kazasi sebebiylen dislerimden biri kökünden cikti ve zamanla o disin oldugu yere diger dislerim kaydi. Zirkonyum yaptirdim ama simetrik durusundan rahatsizim. Ne yapmaliyim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Elif Zaimoğlu Gültepe
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

merhaba asimetrik diş dizilimleri özellikle ön grup estetiği fazlasıyla bozuyor. bunun için farklı tedavi şekilleri uygulanabilir. ama kapanışı görmeden karar vermek cok güç. dilerseniz randevu alıp muayeneye gelebilirsiniz.

18 Haziran 2019 15:14