OD
Soru Sahibi
30 Temmuz 2018 23:01

Ön diş eksikliği

İyi günler. On iki numaralı dişim kemik erimesi yüzünden düştü. Bir kere greft yapıldı yaklaşık bir yıl geçti yapılan implant fake çıktı. Şimdi ikinci defa greft yapıldı yaklaşık bir ay oldu ancak yine kemikleşme yetersiz gibi görünüyor. Bu defa implantı yapabilme şansımız var mı hocam. Birde diş etlerimde iltihap var . Bende 112 de paramedik olarak çalışıyorum . Batmandayim tayinim izmire çıktı bir ay içinde orada olurum.

3 cevap
Cevaplar (3)
Doç. Dr. Dt. Fatih Arıkan
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Merhabalar Ağız içi muayenenizi yapmadan ve çene filmlerinizi görmeden birşey söylemek çok mümkün değil. İzmire geldiğiniz zaman ağız içi muayenenizi yapabiliriz. Esenlikle kalınız, iyi günler

2 Ağustos 2018 18:17
OD
Soru Sahibi

Merhaba hocam iş yeri adresinizi öğrenebilir miyim

2 Eylül 2018 14:26
Doç. Dr. Dt. Fatih Arıkan
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Merhabalar Kliniğimiz nevvar salih işgören sok. No:4/11 hekimler apt. K-z Alsancak izmir. fatiharikan.com.tr sitesinden haritamıza da ulaşabilirsiniz. İy günler

2 Eylül 2018 14:54
OD
Soru Sahibi

Merhaba doktor bey yarın musait misiniz randevu alabilir miyim?

7 Eylül 2018 08:57
Doç. Dr. Dt. Fatih Arıkan
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Bugün saat 16:00dan itibaren muayene için gelebilirsiniz. İyi günler.

10 Eylül 2018 09:47