BM
Soru Sahibi
23 Şubat 2019 23:41

ön çapraz bağ

Op. Dr. Bülent KILIÇ Hocam sol ayagimda on caprav bag ameliyati gecirdim, ilk ameliyattan sonra dizim tam olarak acilmiyordu, yaklashik 10 ay sonra bir ameliyat daha oldu fibroz temizlediler, yine ayni sorunum var tam olarak acilmiyor, yoruyushumu etkiliyor aci veriyor, ayakta durmakta zorluk chekiyorum ikinci ameliyattan sonra 2 ay gechti hich bir gelishme yok, fizik tedavi yapiyorum hemen shishme oluyor ve boyle ayni yerde duruyorum, 2 ameliyata ragmen topal kaldim, bunun bir chozumu var mi, tum hayat boyle mi olucak, boyle olucani bilseydim hic ameliyat olmazdim bari ayakta durabiliyordum, kosamama ragmen, shimdi koshma degil zor yuruyorum. Boyle yazdigim icin ozur dilerim, Bulgaristanliyim, yani bir cozumu varsa Turkiyeye gelip tedavi olmak istiyorum.Tıp ogrencisiyim, yardim edebilirseniz minnetar kalirim. Tesekkurler onceden.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Bülent Kılıç
Ortopedi ve Travmatoloji

Merhaba, bana yeni mr ınızı mail atın (drbulentk@hotmail.com), geçmiş olsun.

24 Şubat 2019 15:47