YN
Soru Sahibi
15 Ekim 2015 09:51

Omuzumdaki beze

Merhabalar, Omuzumda yarım ya da 1cm kadar bir beze oluştu.Takribi bir senedir var.İş yeri dr önemsiz demişti ama ara ara kaşınma şişkinlik oluyor. (baharat kızartma yediğimde olduğunu fark ettim) son zamanlarda sancı ya da ağrı oluyor sanki....bana öyle geliyor da olabilir, emin değilim.Uzun zamandır kollarımda ağrı vardı ve dr'a gittim mr çekildim, birşey çıkmadı.Belki bundan kaynaklı bir ağrıdır. Bezeyi aldırmam gerekiyor mu...? Önemli bir şey olabilir mi...? Çok küçük bir şey,aşı gibi ama görüntü olarak da bazen beni rahtsız edebiliyor. :( Aldırırsam hangi bölüme gitmeliyim ve izi belli olur mu...?

2 cevap
Cevaplar (2)

Genel cerrahi bölümüne gitmelisiniz Aldırma kararını siz verin. Bunlar zararsızdır. Estetik açıdan alınırsa sahayı olur

15 Ekim 2015 10:33
YN
Soru Sahibi

Merhabalar, Kolumdaki beze ağrı ve sancı yapmaya başladı :( Ağrı yapması kötü mü...? Ne yapmam gerekiyor, aldırmalı mıyım...?

4 Aralık 2015 10:45

İltihap yapmış olabilir. Genel cerrahi bir muayene yapsın

4 Aralık 2015 11:17